volg equivox op


PERSOONLIJKE TOEGANG

NEWS ALLE ACTUALITEIT VAN EQUIVOX.BE

08.05.2018

Internationale selecties 9-13 mei: GCT Hamburg, jumping 5* en mennen 4* Windsor, eventing 3* Marbach

news

Internationale selecties 09 - 13 / 05 / 2018.


JUMPING

CSI5* Hamburg (GER) Global Champions Tour

Karel Cox : Dublin van Overis - Evert

Pieter Devos : Claire Z - Gin D

Nicola Philippaerts : H&M Chilli Willi - H&M Harley vd Bisschop

Olivier Philippaerts : H&M Ikker - Icos

Constant Van Paesschen : Compadre van de Helle - Jilbert van 't Ruytershof

Jos Verlooy : Caracas - Japatero VDM

Gregory Wathelet : Iphigeneia de Muze - MJT Nevado S


CSI4* Hamburg (GER)

Karline De Brabander : Fantomas de Muze


CSI5* Windsor (GBR)

Francois Mathy jr. : Casanova de l’Herse - Cassis van de Kranenburg - Uno de la Roque

Wilm Vermeir : Dm Jacqmotte - Gentiane de la Pomme - IQ van het Steentje

 

CSI3* - CSIYH1* Eindhoven (BEL)

Jeroen Appelen : Grappeloup van het Reenhof - Hickstead - Vieri DH Z

Pieter Clemens : Corelli - Horizon de Regor - Jalisco F

 

CSI1* Eindhoven (NED)

Yannick Hendrikx - Lio Lamers - Milan Lamers - Brigitte Vanhalme - Sheila Wolters

 

CSI2* - CSIYH1* Opglabbeek (NED)

Carmen Christiaansen - Stefan Corten - Cederick Deknudt - Dirk Demeersman - Joy Demuynck - Perry Geyl - Kevin Gielen - Brecht Goossens - Pascale Haep - Kevin Hollevoet - Patrick Jonkmans - Eleonore Lambilliotte - Eric Lombard - Pascale Lombard - Vanina Lombard - Gauthier Mercenier - Hanne Mertens - Charlotte Philippe - Sam Polleunis - Marine Scauflaire - Celine Schoonbroodt-de Azevedo - Tatiana Troiani - Mike Van Belle - Boy-Adrian Van Gelderen - Catherine Van Roosbroeck - Christophe Vanderhasselt - Bruno Vermeire - Jan Vlemmix - Cedric Volo


CSI1* Opglabbeek (BEL)

Jean Louis Compere - Stefan Corten - Julie De Pelsmaeker - Cederick Deknudt - Joy Demuynck - Laurence Derikum - Maarten Driessen - Maxine Gaelens - Kevin Gielen - Juliette Herpoel - Kevin Hollevoet - Stephanie Janssens - Melissa Laenen - Samuel Locoche - Eric Lombard - Pascale Lombard - Vanina Lombard - Kevin Maus - Gauthier Mercenier - Hanne Mertens - Charlotte Philippe - Marine Scauflaire - Tatiana Troiani - Mike Van Belle - Ines Van De Bosch - Michael Van Den Bosch - Catherine Van Roosbroeck - Olivier Vanderhasselt - Pauline Wartique

 

CSI2* Fontainebleau (FRA)

Piet Calmeyn - Louise Dalle - Emilie Francois - Thierry Goffinet - Dag Keymolen - Sonia Stacquez

 

CSI1* Fontainebleau (FRA)

Tolga Aksoyek - Louise Dalle - Clara De Keyser - Romy Embourg - Pierre Olivier Fontaine - Emilei Francois - Sophie Geurts-Dalton - Patrick Guillaume - Thibault Le Jeune - Delphine Pierrin - Sonia Stacquez - Elisabeth Thommen 


CSIAm-B Fontainebleau (FRA)

Cécile Bollon-Dhenin - Marie Bricout - Victoira Bustin - Lara Eggermont - Romy Embourg - Coralie Guillaume - Thomas Hermann - Florence Lemaire - Solange Lion - Allan Nassiri - Elias Olsen - Sini Peslier - Delphine Pierrin - Pascale Trenker - Stefanie Van Dooren

 

CSIL Fontainebleau (FRA)

Marie Bricout - Louise Dalle - Adele Guyot - Delphine Pierrin - Pascale Trenker 

 

MENNEN

CAIO4* - H4 Windsor (GBR)

Dries Degrieck : Alando - Amory M - Charlie - Dirk - Eros - Garrelt - Grenadier - Zico Zilverone

Glenn Geerts : Birckhouse Billie - Dash - De Solist - Erdball - Scampolo 49 - Zeron

Edouard Simonet : Bouke - Dark Dream - El Fiero vd Vemmekeshoeve D’O7 - Fahri H - Ferrero vh Cipershof - Topspeed Bauke


CAI3* - H2 Windosr (GBR)

Pieter Claeys : Maestoso Zenta XI 8 - Conversano Gaetana I - Incitato III - Tulipan Tisza

Wim Heylen : Elco - Elmo B - Figaro A - Garvin van Papinglo

Sven Stuyck : Fahri H - Guggenheim - Gjelte - Flambeau P

 

CAI3* - P4 Windsor (GBR)

Tinne Bax : Cuppers Salinero - Good Hope’s Kyokko - Vechtzicht Commanchero - Vechtzich’s Consul - Vechtzicht’s Cannavaro - Vechtzicht’s Challenger - Vechtzicht’s Conway

Bert Van Den Bosch : Kastanjehof Jimmy - Langevoren Lucas - Roetsenest’s Santa Fe - Vechtzicht’s Hopeful - Velvet’s Mr Monaco

 

EVENTING

CIC3* Marbach (GER)

Stephanie d’Andrimont : Flashlight 2

Pieter De Cleene : Djack de la Vega

Maxime Lambrecht : Felix Roses

Hugo Laschet : Ichak de Monfirak - Omega de Gravelotte

Chloe Raty : Axel Z

Julia Schmitz : Lady Like

Kris Vervaecke : Hopper ten Hunsel

Senne Vervaecke : Feebe van Alsingen

 

CCI1* Marbach (GER)

Stephanie d’Andrimont : Fernhill Extreme - Grandia

Wouter De Cleene : Funi-Strona 

Maxime Lambrecht : L’Eau de Vie Z

Benoit Petillion : Eros van de Steenakker

Julia Schmitz : Figaro des Concessions - First Class GS

Senne Vervaecke : Google van Alsingen

 

CIC1* Marbach (GER)

Wouter De Cleene : Magic Dreams van ’t Hulsbos

Axelle de Jamblinne : Florette d’Hyrencourt

Geoffroy de Jamblinne : Consequent Pia Z

Marc Laffineuse : Coolys Royale

Benoit Petillion : Iris van de Steenakker


CCIP2* Marbach (GER)

Bo Goeman : Joe de la Grivardy

Baptits Petilliion : Hadgar

Anne Van Dijck : Gogo Girl den Tip - Hopenhof’s Canda Z

Louise Van Dijck : Gasmann B vh Juxschot

 

REINING

CRI3* Mooslargue (FRA)

Cira Baeck : Wimpys Cute Tune 

 

ENDURANCE

CEI2* 120 Windsor (GBR)

Elisabeth Hardy : Adir Folie

 

CEI3* 160 Ermelo (NED)

Elisa Arnould : Vizir Al Ondrel

Danny Droghini : GE Saroum

Louna Schuiten : Sabah du Courtisot

Sammy Seigers : L.I. Krezus

Maarten Stillaert : LSD Marius

Raphael Van Cauter : Altair du Greou

 

CEI2* 120 Ermelo (NED)

Karin Boulanger : Essaouira de Madigou

Morgane Boulanger : Kamrika de Malavisee

David Permentier : El Majied de Alborada

Nicolas Willems : Aida

 

CEI1* 90 Ermelo (NED)

Jeaun-Philippe Cohard : Eaunoire Bonzai

Hemeline Piront : 3a Ushuayak

Ellen Bollaerts : Rococo

 

CEIYJ2* 120 Ermelo (NED)

Laura Lenges : Nasrik de Rendpeine

 

VOLTIGE

CVI3* Moorsele (BEL)

Marthe Peeters : Sioux du Werfat

Longeur : Leen Van Schoubroeck

Lauren Vanlerberghe : Espri

Longeur : Konraad Vergauwen

 

CVI2* Moorsele (BEL)

Chadia Spoelders : Farn B


CVICh2* Moorsele (BEL)

Jolien Aerts : Zolanda G

Longeur : Ann Hendrikx

Sam Dos Santos : Abel

Longeur : Linda Robben

Lotte Van Der Vight : Abel

Longeur : Linda Robben 

 

CVICh1* Moorsele (BEL)

Janne Callebert : Robinson

Longeur : Konraad Vergauwen

 

bron Equibel pic Eurosport

Share |