volg equivox op


PERSOONLIJKE TOEGANG

NEWS ALLE ACTUALITEIT VAN EQUIVOX.BE

07.08.2018

Internationale selecties 7-12 augustus: GCT Valkenswaard, eventing Le Pin au Haras, EK pony's Bishop Burton

news

JUMPING

CSI5* Valkenswaard (NED) – Global Champions Tour

Niels Bruynseels : Cas de Liberté – Lady Cracotte

Pieter Devos : Espoir – Apart

Jérôme Guéry : Garfield de Tiji des Templiers – Celvin

Nicola Philippaerts : Bisquet Balou C – H&M Harley vd Bisschop

Olivier Philippaerts : H&M Legend of Love – H&M Extra

Cindy Van Der Straten : Calvia – Catalina

Constant Van Paesschen : Isidoor van de Helle – Jilbert van ‘t Ruytershof

Jos Verlooy : Caracas – Igor

CSI2* Valkenswaard (NED)

Gilles Borgonjon – Niels Bruynseels – Karline De Brabander – Pieter Devos – Dries Goossens – Jérôme Guéry – Alexander Housen – Emilia Housen – Lena Leonard – Nadege Janssen – Michael Joly – Femke Neven – Nicola Philippaerts – Olivier Philippaerts – Ignace Philips – Victor Plas – Rachel Steffen  –  Cindy Van Der Straten – Constant Van Paesschen – Maartje Verberckmoes – Jos Verlooy – Savyana Verstappen

CSI1* Valkenswaard (NED)

Melanie Gelin – Luca-Maria Kemper

CSI3* Opglabbeek (BEL)

Stephanie Andries : For You – Givale vd Windheuvel – Javenia

Pieter Clemens : Lillebebegaards Amaflair – Quintini – Silberrose

Emilie Conter : Crack Uno – Dragonfly de Longchamps – Kalence Flying

Frank Deckers : Justin E

Dries Dekkers : D&J Havanna – Hippos van de Rostal – Victor

Kevin  Gielen : Captain – Jiqueenturo Di Luna

Maxime Harmegnies : Bandia – Chatondo – Divin du Haras de Barrages

Michael Joly : Jacardo van de Eckenhoeve

Vincent Lambrecht : Carlos JD Z – S&L Chubby Checker – Through the Looking Glass

Lio Lamers : Expected

Simon Morssinkhof : Augustinus LAN – Perigrosso

Anthony Philippaerts : All Right du Genet – Goofy van ’t Laerhof

Thibault Philippaerts : Cataleya – Isoline van Dorperheide – Jaimi van Dorperheide

Zara Poels : High Five

Bert Prouve : A Brok – Inette LVP – Jadida Prova

Max Sebrechts : AD Blanez – Anita du Park – Cacacha van het Schaeck

Patrik Spits : Bellissimo Z

Kim Thiry : Casaleo Z – Il gagne van de Kwade Heyde

Jan Van Alken : Idalgo d’Arsouilles

Vicky Van De Pel : French Vds – Jay Jay van de Mottelhoeve – Lancaster

Ines Van Den Bosch : Infinity vd Heffinck

Lien Van Edne : Ethias van ’t Elzenhof

Thomas Van Minnebruggen : Ibbo van ’t Keldertje – Koshin de Muze

Catherine Van Roosbroeck : F

Koen Vereecke : Caspar – Jade van ten Breebroek – Lady Unexpected

Liselotte Verhelst : Gitana

Wilm Vermeir : Garrincha Hedoniste – Judge Hof ter Zeedycke – King Kong d’Avifauna

Savyana Verstappen : Hadise van de wijngaardhoeve – Jivago van de wijngaardhoeve

Cedric Volo : C Lano JT

CSI1* Opglabbeek (BEL)

Loesje Baeyens – Marc Bastiaens – Pieter Clemens – JeanLouis Compere – Emilie Conter – Jessica D’Errico – Maxime De Clercq – Elisha De Vos – Dries Dekkers – Lars Demeersman – Kevin Gielen – Maxime Harmegnies – India Hertoghe – Isabeau Keulen – Peter Keulen – Melissa Laenen – Lio Lamers – Milan Lamers – Daan Lemmens – Simon Morssinkhof – Anthony Philippaerts – Thibaut Philippaerts – Zara Poels – Ben Schuurmans – Max Sebrechts – Kim Thiry – Mike Van Belle – Vicky Van De Poel – Danny Van Den Bosch – Ines Van Den Bosch – Elien Van Der Mieren – Lien Van Ende – Catherine Van Roosbroeck – Koen Vereecke – Wilm Vermeir – Nathalie Willems – Birgit Wuijts

CSI3* St. Lô (FRA)

Chloé Vranken : Cenzo – Emir de Vy – Madgascar La Silla

CSi2* – CSIYH1* San Giovanni in Marignano (ITA)

Julien Denaeyer

CSI2* Arnas Champbucy (FRA)

Dag Keymolen

CSI1* Arnas Champburcy (FRA)

Chloe Daout – Shirley Pierard

EVENTING

CCI1* Le Pin au Haras (FRA)

Stephanie d’Andrimont : Creevagh Miss Ferro

Camille Delvaux : Futuro

CCI2* Le Pin au Haras (FRA)

Valentine Emsens : Esther du Maillet

Constantin Van Rijckevorsel : Inside Out du Langwater

CIC1* Le Pin au Haras (FRA)

Celia Benay : Delara

Rik Geirnaert : Kulo

Maxime Lambrecht : Mister Big ter Bunder

Manon Minner : Suri E

Victoria Tubes : Wanieta

CIC2* Le Pin au Haras (FRA)

Stephanie d’Andrimont : Fernhill Extreme – Flashlight 2 – Grandia

Geoffroy de Jamblinne : Consequent Pia Z

Marc Laffineuse : Coolys Royale

Maxime Lambrecht : Inka van Schraevenacker

CICO3* Le Pin au Haras (FRA)

Constantin Van Rijckevorsel : Beat It!

CIC3* Stzregom (POL)

Laura Loge : Absolut Allegro

MENNEN

CAI3*-H4 World Cup Qualifier Beekbergen (NED)

Glenn Geerts : Birckhouse Billie – Dash – De Solist – Erdball – Scampolo – Zeron

CAI3*-H2 Beekbergen (NED)

Jean-Charles Andre : Noble de Lambetiennes – Playboys des Lambetiennes

Sam Gees : Abel Fan’e Hegewei – Adi – Atze

Wim Heylen : Elco – Elmo B – Figaro A – Garvin van Papinglo

Sven Stuyck : Fahri H – Flambeau P – Guggenheim – Qjelte

Europese Kampioenschappen pony’s Bishop Burton (GBR)

Springen

Chef d’équipe : Jean-Jacques Mathijs

Malin Bollen : Cavalor’s Mona Liesa 12

Gilles Nuytens : Kamirez van Orchid’s

Aaron Tijskens : Superbre de Laloena

Marthe Van Gorp : Goliath van de Groenweg

Reserve :

Jules Van Hoydonck : Orchid’s Cenda

Dressuur

Chef d’équipe : Alain Rauw

Jette De Jong : Ico van de Beekerheide

Clara Mourlon Beernaert : Don’t Dream WE

Zoe Niessen : Minerva Bijou

Marieke Van Nespen : Orchid’s Borneo

Eventing

Chef d’équipe : Koen Dehoorne  Coach : Janus Archie

Bo Goeman : Joe de la Grivardy

Baptist Petillion : Hadgar

Anne Van Dijck : Hoppenhof’s Canda Z

Louise Van Dijck : Gasmann B vh Juxschot

Horseball Under 16

Chef d’équipe : Stephane Vaneste

Harry Binnemans : Aslan – reserve : Killeanymore

Lisa Bonferaro : Lillybel

Galadriel Boucher : Retbul

Tazanna Buyle : Daisy M

Louis Denutte : Princesse

Bron Equibel

Share |