volg equivox op


PERSOONLIJKE TOEGANG

NEWS ALLE ACTUALITEIT VAN EQUIVOX.BE

01.05.2018

Internationale selecties 3-6 mei: GCT Madrid, Children, Juniors, YR en U25 Fontainebleau

news

Internationale selecties jumping, eventing, endurance, voltige 03 - 06 / 05 / 2018.

 

JUMPING

CSI5* Madrid (ESP) Global Champions Tour

Niels Bruynseels : Cas de Liberté - Gancia de Muze

Pieter Devos : Apart - Espoir

Jérôme Guéry : Celvin - Kel’star du Vingt Ponts

Nicola Philippaerts : Aikido 2 - H&M Harley vd Bisschop

Cindy Van Der Straten : Calvia - Catalina

Jos Verlooy : Igor - Japatero VDM

Gregory Wathelet : Eldorado van het Vijverhof - Sandero


CSI2* Madrid (ESP)

Marine Lenoble - Ignace Philips


CSIO3* Linz-Ebelsberg (AUT) - Europe division 2 (België kan geen punten behalen)

Ann Carton-Grootjans : Irvine ter Doorn - Kai-Licha de Carmel

Gilles Dunon : Chevalier de la Sure - Fou de toi vd Keihoeve - Valentino du val du Geer

Yves Vanderhasselt : Jeunesse - Keops vd Begijnakker 

Wilm Vermeir : Dm Jacqmotte - Gentiane de la Pomme - IQ van het Steentje

Frederic Vernaet : Dauphine van T&L - Just a Gamble

 

CSI3* - CSIYH1* Moorsele (BEL)

Stephanie Andries : For You - Javenia

Yves Awouters : Daloa - Fiesta

Thibaut Behaegel : Ugo du manoir du clavier

Donaat Brondeel : Jadorado van de Bremboshoeve - Just Biscuit van het Vlierhof

Jan Claeys : Charmeur van het Kloosterhof - Igor Union - Janus Union - Judy van de Beekhoek

Bart Clarys : Best Mix Caspar SSB - EL Cid - Joie de Toulon

Gill Cools : Winsey

Chanel De Baets : Casino - Damary NB - Jericho

Karline De Brabander : Fantomas de Muze

Jean-Christophe De Grande : Belano vd Wijnhoeve Z - Kanto Quality - Kimono vd Bisschop

Marjan De Wachter : Darcotique v’t Meulenhof

Hendrik Denutte : Dimcanto della Loggia - Don Flamenco vd Kranenburg - Dulora - Kamira

Gilles Detry : Catwalk Capone - Catwalk Harry - Double O Seven PL

Wouter Devos : Emporio van ’t Holeinde - Just Me D - Tonik Hero

Fabrice Galdini : Jealousy - Just Luck - Kaprice vd Bisschop

Bertrand Genin : Cleo vd Windeweg Z - Espoir des Merisiers - Unenative de Virton

Leslie Goethals : Car Love Epona B

Thierry Goffinet : Aagje de Bioagrico - Egano Sitte - Quincy

Pascale Haep : Iris van de Bisschop - Miss Lucy HH

Maxime Harmegnies : Abiail - Bandia - Chatondo - Leon JH Z - Vigilant des Pres

Rik Hemeryck : Carlitto van ’t Zorgvliet - Jule de Lauzelle

Nadege Janssen : Checkpoint Chacco - Rolls d’Elbe

Eleonore Lambilliotte : Don Juan van de Donkhoeve - Hotcha van ’t Rozendael

Vincent Lambrecht : Carlos JD Z - For Passion d’Ive Z - Just Energie - Sunday Top

Candice Lauwers : Bashka de Mortinsart

Philippe Le Jeune : Cabalgaro Z - Ishallah de Muze - Kontador van HD

Jelle Limbourg : Hetman of Colors

Bunoit Moeskop : Damore vh haneweehof Z - Kiarado

Benny Naessens : Cirdano vd Vijverhof Z - Kolonel Cento

Chloe ocherman : Firestone AB

Gudrun Patteet : Sea Coast Atlantic du Seigneur - Sea Coast Kira vh Bokkenhof

Leonie Peeters : El Capone - Catho - Quaresmas - Tinkoucha Hero Z

Benjamin Pieters : Cabbo

Bert Prouvé : Inette LVP - Jadida Prova

Guillaume Ruant : Elyria Sitte

Rachel Steffen : Bricco - Inar C - Uncanto di Vallagana

David Tnaghe : Cumantin vd Hacienda Z

Nadege Taveirne : Zirocco Grey Heldenlaan Z

Nikita Taveirne : Jassimo vd Mangelaar - Up to sky des Puys

José Thiry : Coco Chanel - Cyrano d’Orbri - Urinca Z

Kim Thiry : Casaleo Z - Givale vd Windheuvel - Jappeloup

Virginie Thonon : Danaide du Houssoit - High Tech Vy de Septon - Tristan Horta Z

Bjorn Vandenbossche : W-Helios vd Lindehoeve Z

Kelly Vandousselaere : Biarritz des Hauts Droits - Eternity du Seigneur - Scato van de Molenbrug Z - Udgi girl des Gy

Koen Vereecke : Copiapo Z - Glasgow MB - Lady Unexpected

 

CSI1* Moorsele (BEL)

Thibaut Behaegel - Jan Claeys - Gille Cools - Chanel De Baets - Karline De Brabander - Bo Fievez - Gaenne Fievez - Jens Filippusson - Leslie Goethals - Maxime Harmegnies - Eleonore Lambilliotte - Vincent Lambrecht - Alice Oost - Leonie Peeters - Febe Reners - Guillaume Ruant - Sarah Verhamme


CSI3* - CSIYH1* Redefin (GER)

Pieter Clemens : Calvino de Nyze Z - Corelli - Silberrose

Dimme D’Haese : Beijing LS La Silla - Cicero II - Comme il Faut

Elisa Strubbe : Gladiator van ’t Paradijs - Kumi Star vd Schelpenhoeve - Soir des Quarts

Chloé Vranken : Elton Jones - Emir de Vy - Gamko-S


CSI3* - CSIYH1* Le Touquet (FRA)

Loris Berrittella : Chine vh Heirhof Z - Ermes de Bergeries

Damien Haelterman : Hoolign de Laubry - Imandra de Laubry - Fabius de Laubry

Jos Lansink : Check Out -  Tiopepe des Champs - Valdelamdre Clooney - Akarad Hero Z

Hannes Symons : Fo Winnng TR - Jugana


CSI1* Le Touquet (FRA)

Alain Colette - Stephanie d’Andrimont - Louise Dalle - Emilie Evrard - Alizee Fensie - Mawine Gaelens - Thibault Geerens - Sylvie Gorez - Patrick Guillaume - Leinny Lenchant - Maurine Levy - Julie Mathot - Aiko Paridaen - Amandine Simonis - Elisabeth Thommen - Martin Wauthy - Melissa Zerbini


CSIAm-B Le Touquet (FRA)

Amelie de Mevius - Marie Dieryck - Thibault Geerens - Sylvie Gorez - Coralie Guillaume - Noemie Lambert - Maurine Levy - Nathalie Limbort - Valerie Narinx - Ludivine Tilliere - Nathalie Willems


CSI2* - CSI1* Palaiseau (FRA)

Dag Keymolen - Filip Lacus - Vanessa Marien - Yves Simon - Lolita Vanderyse


CSIO Children  Fontainebleau (FRA)

Chef d’équipe : Jean-Jacques Mathijs

Team :

Luiz Felipe Neto de Azevedo : Galouba van ’t Zorgvliet - Ipso-v

Valentina Hoeben : Cherie - Diamontrose

Evelyne Putters : Angel van ’t Hof - Freestyle van de Withoeve

Lauranne Spits : Va-vite

Reserve :

Louise Ameeuw : Bamako M’Aurea - Lover Boy Z

Individual :

Juliette Buyse : Cargo Z


CSIO Juniors Fontainebleau (FRA)

Chef d’équipe : Rik Deraedt

Team :

Simon Morssinkhof : Perigrosso - Vivolta de Gree

Thibault Philippaerts : Cataleya - Jaimi van Dorperheide

Thibeau Spits : Jericho Dwerse Hagen - Juragold Bormes

Maartje Verberckmoes : Dancing Queen Jt Z - Jugano van de Vosberg

Reserve :

Emilie Conter : Crack Uno - Mufasa

Individual :

Claire Putters : Copain de Muze - Fa Belle van Sombeke

Max Sebrechts : AD Blanez - Cacacha van het Schaeck


CSIO Young Riders Fontainebleau (FRA)

Chef d’équipe : Rik Deraedt

Team :

Zoe Conter : Dragonfly de Longchamps - Zeta di Sabuci

Jeroen De Winter : Cleopatra Z - Karmelita van den Dries

Gilles Thomas : Ducati van Schuttershof - Janice

Dieter Vermeiren : Ilias van het hof ter Velde - Kingston Town 111 Z

Reserve :  

Laura Mathy : Penta - Ti Pol D’Orchis


CSI U25 Fontainebleau (FRA)

Emilie Conter : Espyrante

Zoe Conter : Freeswing

Victoire Delforge : Basco du Chene

Mathilde Dijon : Lady vh Molenhof Z

Laura Mathy : Atlas du Thot - Willowy

Simon Morssinkhof : Bubsylon

Anthony Philippaerts : Certain vd Begijnakker - Crescenda Z - Northern Comme Plot

Thibault Philippaerts : Isoline van Dorperheide 

Evelyne Putters : Blossom van de Herenbrink

Max Sebrechts : Holiday Uno - J’Adore van de Meulenberg

Gilles Thomas : Caretina - Konak

Marthe Van Gorp : Loreen van de Landhoek - Mellifluous

Maartje Verberckmoes : Guidam’s Willow the Second


CSI Poneys Fontainebleau (FRA)

Juliette Buyse : Leif

Viktor Morssinkhof : Roberlina

 

EVENTING

CIC2* Kronenberg (NED)

Camille Buyck : Douze van de twee Acren

Timothy Denutte : Coldplay

Bart Hermans : Gorki van de Pertjeshoeve

Tom Van Den Broeck : Ruben de la Pomme

Giel Vanhouche : Azrael - Esquire - Figaro de Verby

 

CIC1* Kronenberg (Ned)

Stefanie Brans : Utars vd Langvoort Z

Axelle de Jamblinne : Florette d’Hyrencourt 

Geoffroy de jamblinne : Consequent Pia Z

Lisa Sabbe : Enya des Concessions

Dirk Smeets : Icarus de Casmir

Melanie Valckx : Just for pleasure de Looge

Tom Van Den Broeck : Contendra - Kaaiman vd Kooldries


CIC2* Jardy (FRA)

Celia Benay : Delara

Lauren Eggermont : Every Chico Sun

Laura Loge : Absolut Allegro

Michelle Malisart : Halla

Jasper Peeters : Jackass PK

Nele Revyn : Caesar van Desta

Laurine Thijs : Champagne Pia Z

Victoria Tubes : Wanieta

Kris Vervaecke : Calista Z - Quantanamo van Alsingen

Senne Vervaecke : Jeno

Jarno Verwimp : D.v.8

Seppe Vilain : Kawa de la Cour Z


CCI1* Jardy (FRA)

An Sofie Coevoet : Catoo Z

Manon Dehoorne : Ferros Clover

Remco Geldhof : Looping van ’t Kinroyderveld

Roland Quoidbach : Fidjy des Melezes

Valentine Steeman : Fine Mouche Db - Illy d’Or van Daknam - River Emery

Seppe Vilain : Ja’dor van het Westhof


CIC1* Jardy (FRA)

Margan Crasset : Fergus

Lauren Eggermont : Master PJ

Audrey Gilson : Hincapie - Superjean

Manon Minner : Cool Dancer - Suri E

Lyse Mooney : Fairytale Princess D

Roland Quoidbach : Farco du Petit Pre Ewalco

Bart Van Der Beken : Jumper van de Meyhoeve

Silke Vervaecke : Hitmo van Alsingen

Jarno Verwimp : Dabiola M

 

CIC2* Sopot (POL)

Eva Vanwijnsberghe : Fazamur

 

CCI3* Sopot (POL)

Joris Vanspringel : Imperial van de Holtakkers

 

ENDURANCE

CDI3* 160 Madrid (ESP)

Peter Bastijns : Shetan al Ondrel EwalRaid

Louna Schuiten : Divine d’Aranguren

 

VOLTIGE

CVI2* Ermelo (NED)

Marhte Peeters : Wonderfull vd Laarse Heide

Longeur : Ann Proost

Chadia Spoelders : Farn B

Longeur : Anny Van Goethem

Lauren Vanlerberghe : Robinson

Longeur : Konraad Vergauwen


CVI2* Juniors Ermelo (NED)

Yana Krammerhoffer : Wonderfull vd Laarse Heide

Longeur : Ann Proost

Evelyn Lamaire : Welt Dancer

Longeur : Michel Soenen

 

bron Equibel

Share |