volg equivox op


PERSOONLIJKE TOEGANG

NEWS ALLE ACTUALITEIT VAN EQUIVOX.BE

12.09.2017

Internationale selecties 14 - 17 september: jumping 5* Lausanne, 3* Bonheiden, dressuur 3* Waregem

news

Internationale selecties 14 - 17 / 09 / 2017.

 

JUMPING

CSI5* Lausanne (SUI)

Niels Bruynseels : Gancia de Muze - Thunder d’Amaury

Pieter Devos : Apart - Haloubet Hitchcock

Jérôme Guéry : Garfield de Tiji des Templiers - Grand Cru van de Rozenberg - Papillon Z

Nicola Philippaerts : Aikido Z - Chilli Willi

Jos Verlooy : Igor - Japatero VDM

 

CSI2* Lausanne (SUI)

Patricia Guéry - Ignace Philips - Maartje Verberckmoes

 

CSIU25 Lausanne (SUI)

Charline Hendrickx - Rachel Steffen - Maartje Verberckmoes

 

CSI1* Lausanne (SUI)

Thibault Vermeulen

 

CSI3* Donaueschingen (GER)

Pieter Clemens : Corelli - Corradina PP - I am Moerhoeves Star

 

CSIAm-A Donaeschingen (GER)

Jerome Hennau

 

CSI3* Bonheiden (BEL)

Margot Alongi : Unestar de Bettegney

Stephanie Andries : Abigail - For You - Javenia

Bart Anthonissen : Eros V - Larnaca

Jeroen Appelen : Just Krack - Shankley

Loris Berrittella : Artiste de l’abbaye d’Aulne

Ugo Berrittella : Cavaluna Z - Chanel - Eldorado de Hus

Donaat Brondeel : Jadorado van de Bremboshoeve - Just Biscuit van het Vlierhof

Ann Carton-Grootjans : Funky Music - Irvine ter Doorn

Karel Cox : Gentleman - Jaguar

Caroline De Laet : Indira Odeveld

Marjan De Wachter : Darcotique v ’t Meulenhof

Arnaud Doem : Cazanova de la Bouverie

Gilles Dunon : Jango S - Valentino du val du Geer

Fabrice Galdini : Indago - Jealousy

Thierry Goffinet : Idole 111 - Isaura Pracht - Jonsaunier Dwerse hagen

Brecht Goossens : Arcano Z - Filesto van der Herkant - Goodwill

Pascale Haep : Iris van de Bisschop - Mystic Blue HH

Rik Hemeryck : Deesse de la Sure - Jarvi de Sclef - Ulyss Morinda

Jelle Hoorens : Merano Z

Marine Lenoble : Bugsy Malone d’Hof ten Bos - Cap Diamond d’Hof ten Bos

Jelle Limbourg : Hetman of Colors

Pascale Lombard : Spartacus

Jolien Maenhaut : Forever van ’t Hofken - Gondor van ’t Ongereet

David Malfait : Airflow Z

Francois Mathy jr. : Casanova de l’Herse - Cassis van de Kranenburg - Igor de Vauxelles

Bunoit Moeskops : Fly KK

Simon Morssinkhof : Bubsylon - Perigrosso

Gudrun Patteet : Sea Coast B52 F Z - Sea Coast Coco Berlini - Sea Coast Ferly

Damien Plume : Chieftain of the Lowlands - Issini van Gerhoeven

Bert Prouve : Aquila van de Bergvijverhoeve - Inette LVP

Patrik Spits : Bellissimo Z - Jericho Odeveld

Thibeau Spits : Jericho Dwerse Hagen - Juragold Bormes

Gilles Thomas : Caretina - Indiana vh Kapelhof - Uncas S

Tatiana Troiani : Cash Flow III - Charlon - Un Dollar du Taillis Pre

Jonas Troubleyn : Dankjewel van het Bagoniebos

Sven Van Dijck : Capiche ter Elzen - Dante - Jurancon vd Esberg

Marthe Van Gorp : Vesper-Lynn DH Z

Neal Vanderwegen : Gulla van ’t Koningshof - Isidor j.h. Z - Leon JH Z

Wilm Vermeir : Dalila de la Pomme - Dm Jacqmotte - Garrincha Hedoniste

Stephanie Vermeulen : Iron Lady van ’t Meulenhof

Chloe Vranken : Elton Jones - Ironman van Klapscheut

Gregory Wathelet : Forlap - Leicester - Sandero

Anthony Wellens : Domenco - Jessien van ’t Martendonkerf - Jetot Fravanca

Melissa Zerbini : D’jet set di Vico-p

 

CSI1* - CSIYH1* Bonheiden (BEL)

Margot Alongi - Bart Anthonissen - Arne Apers - Steve Auwers - Loris Berrittella - Ugo Berrittella - Cassandra Braeckmans - Xena Braeckmans - Donaat Brondeel - Celine Bueds - Carmen Christiaansen - Karel Cox - Stephanie d’Andrimont - Eliane De Beule - Aurelie De Dycker - Marjan De Wachter - Nicolas Dehertoghe - Melanie Deloof - Laura Deneve - Marie Dive - Arnaud Doem - Perrine Fannoy - Maxine Gaelens - Victoria Godimus - Brecht Goossens - Louise Gorus - Sarah Haelterman - Rik Hemeryck - Valentina Hoeben - Jelle Hoorens - Melissa Laenen - Nicolas Leemans - Marine Lenoble - Eric Lombard - Pascale Lombard - Shirley Maes - David Malfait - Bunoit Moeskops - Simon Morssinkhof - Chloe Ockerman - Gudrun Patteet - Nina Peters - Damien Plume - Mauranne Smets - Thibeau Spits - Isabelle Storme - Gilles Thomas - Tatiana Troiani - Jonas Troubleyn - Dylan Van Belle - Mike Van Belle - Terry Van Dingenen - Charlotte Van Duppen - Marthe Van Gorp - Bart Vanderstraeten - Liesje Vanderwegen - Neal Vanderwegen - Anna-Laura Verelst - Gregory Wathelet - Valerie Yannart - Melissa Zerbini

 

CSIAm-B Mâcon Chaintré (FRA)

Chloe Heyrman

 

CSI2* - CSI1* Jardy (FRA)

Francois Bossu - Aiko Paridaen - Luc Willaumez - Patrick Guillaume - Sharon Weidenbaum

 

DRESSUUR

CDI3* Waregem (BEL)

Isabel Cool : Aranco V - Brencis

Jessica Ghekiere : Elivia

Tom Heylen : Gucci H - Jar of Ballmore

Julie Raymaekers : Saint-Tropez

Celine Schelstraete : Limited Edition

Katrien Verreet : Ballamos Biolley - Galliani Biolley

Jorinde Verwimp : Arie Sollenburg - Wendor

 

CDIJ Waregem (BEL)

Ann-Sophie Goethals : Eldorado-A

 

CDIY Waregem (BEL)

Hannelore Beckers : Crack C van het Vijverbos

Laura De Grave : Sandro’s Diamond

Jamina Gysels : Zico

 

CDIU25 Waregem (BEL)

Carole Schepens : Velvet Dream


CDIP Waregem (BEL)

Lisa Arcq : Benji - Hb Dreamgirl

Jette De Jong : Ravelli

Julie Ongena : Klavertje Character

Esta Smalle : Dollar Girl

 

EVENTING

CIC3* Blenheim (GBR)

Virginie Caulier : Nepal du Sudre

Karin Donckers : Jalapeno

 

CIC3* - 8 + 9 year old horses Blenheim (GBR)

Virginie Caulier : Cocaine de la Baille Rouge

Hugo Laschet : Ichak de Monfirak

Giel Vanhouche : Azrael

 

CICYH1* Pompadour (FRA)

Laura Loge : Lomana C

 

CIC1* Strzegom (POL)

Audrey Gilson : Hincapie

 

CIC2* Varsseveld (NED)

Julien Despontin : Clever Man Waf

Joris Vanspringel : Imperial van de Holtakkers

 

CIC1* Varsseveld (NED)

Stefanie Brans : Utars vd Langvoort Z

Tom Van Den Broeck : Contendra

 

CCIP1* Varsseveld (NED)

Victoire Redele : Kiss Cool

 

CCIP2* Varsseveld (NED)

Brik Van Gorp : Tullyboy Flight

Zoe Vermoortele : Pahunto den Tip

 

MENNEN

CAI2*-H2 Elsegem (BEL)

Sam Gees : Abel Fan’e Hegewei - Adi - Atze

 

CAI2*-H1 Elsegem (BEL)

Jan-Pieter Brynaert : Dubai

Gino De Bruyne : Wonderfull

Etienne Lejeune : Amstel

Louis Marie Malherbes : Hollywood

Jonathan Meuwis : Albatros - Happy des Cerisiers

Mark Wentein : Carlo - Torsten

 

CAI2*-P2 Elsegem (BEL)

Eric Callebaut : Brouwershaven’s Maarten - Valentino

 

CAI2*-P1 Elsegem (BEL)

Sara Van Der Speeten : Classic Jazz

 

bron Equibel

Share |