volg equivox op


PERSOONLIJKE TOEGANG

NEWS ALLE ACTUALITEIT VAN EQUIVOX.BE

12.06.2018

Internationale selecties 14 - 17 juni: Nations Cup div 1 Sopot, young riders en juniors Hagen

news

JUMPING

CSIO5* Sopot (POL) – FEI Nations Cup – Europe Division1

Chef d’équipe : Peter Weinberg

Niels Bruynseels : Cairon 10 – Cas de Liberté

Pieter Devos : Apart – Claire Z – Haloubet Hitchcock

Jérôme Guéry : Celvin – Garfield de Tiji des Templiers – Hercules by Immofluisteraar

Gudrun Patteet : Sea Coast Coco Berlini – Sea Coast Just the Music – Sea Coast Pebbles Z

Olivier Philippaerts : Cigaret JVH Z – H&M Ikker – Icos

CSI5* Cascais, Estoril (POR) Global Champions Tour

Karel Cox : Dublin van Overis – Evert

Nicola Philippaerts : H&M Harley vd Bisschop – J’Adore van het Schaeck

Gregory Wathelet : MJT Nevado S – Qualido 3

CSI4* Geesteren (NED)

Pieter Clemens : Astuce du Cellier LA – Calvino de Nyze Z – Horizon de Regor

Dirk Demeersman : Clash II Heldenlaan Z – Justice van het Reigerhof – Kaiser T FVD

Gilles Dunon : Fou de Toi vd Keihoeve – Kapitano – Valentino du Val du Geer

Dominique Hendrickx : Kannabis van de Bucxtale

Constant Van Paesschen : Veneur d’Isigny – Isidoor van de Helle – Verdi Treize

Jonas Vervoort : Audi’s Contento – Cibalia – Teavanta II c Z

Annelies Vorsselmans : First Lady – Romeo 88 – Wilandro 3

CSI2* – CSI1* Geesteren (NED)

Pieter Clemens – Jeroen De Winter – Caroline Di Vittorio – Gilles Dunon – Dominique Hendrickx – Dries Van Der Linden – Maxime Van Der Linden – Annelies Vorsselmans – Nathalie Willems

CSI4* Harthill – Bolesworth International Horse Show (GBR)

François Mathy jr. : Casanova de l’Herse – Falco van de Clehoeve – Uno de la Roque

CSI4* – CSIYH1* Gross Vlegeln (GER)

Stephanie Andries : Cicero – Javenia

Damien Haelterman : Hooligan de Laubry – Imandra de Laubry

Rik Hemeryck : Carlitto van ’t Zorgvliet – Jule de Lauzelle – Tum Play du Jouas

CSI3* Moorsele (BEL)

Donaat Brondeel : Jadorado van de Bremboshoeve – Just Biscuit van het VlierhofAnn Carton-Grootjans : Irvine ter Doorn – Jakarta Royal D.s.

Bart Clarys : Joie de Toulon – Katinka vh Blondveld

Chanel De Baets : Ic Magic van de Bien – Palina de l’Escaut

Jean-Christophe De Grande : Belano vd Wijnhoeve Z – Kanto Quality – Kimono vd Bisschop

Ann-Sophie De Reviere : Jade van het Groene Dak – Kashmira van de Lentakker

Dries Dekkers : D&J Havanna – Victor

Celine Denuit : Chacco Blue – Soyau d’Upen

Gilles Detry : Catwalk Capone – Catwalk Harry – Double O Seven PL

Lieven Devos : Giovanni vh Scheefkasteel – Jadiz C – Jetair

Fabrice Galdini : Jealousy – Just Luck – Ursula de Caumont Z

Thierry Goffinet : Aagje de Bioagrico – Charming Mood du Charmoie – Quincy 126

Maxime Harmegnies : Abigail – Bandia – Checkpoint Chacco

Kevin Hollevoet : Cypress van Eik Z

Dominique Joassin : Si la sol de Greenbay Z

Vincent Lambrecht : Carlos JD Z

Philippe Le Jeune : Inshallah de Muze – Loro Piana Filou de Muze

David Malfait : Louis Z

Boris Mauroy : Mjt Carnaval – Easy du Friou

Hanne Mertens : Brunello di Fer

Guillaume Ruant : Elyria Sitte

Tom Sneppe : Kismet van de Lentakker

Kevin Spiessens : Itackie Deux

Laetitia Surin : Carlina des Vergers Z – Quinola Rvl Z

David Tanghe : Cumantin vd Hacienda Z

José Thiry : Coco Chanel – Cyrano d’Orbri – Urinca Z

Virginie Thonon : Co2 Z – Falbert SB – High Tech Vy de Septon

Cindy Van der Straten : Calvia – Cantaro 2 – Catalina

Sven Van Dijck : Dante – Jurancon vd Esberg

Terry Van Dingenen : Heaven van de Zanddijkhoeve – Jagante

Jordy Van Massenhove : Indi Blue-W vt Merelsnest

Thomas Van Minnebruggen : Ibbo van ’t Keldertje – Jay Jay van de Mottelhoeve – Koshin de Muze

Catherine Van Roosbroeck : F – Kardina Dwerse Hagen – Qiazetta Z

Jens Vandenberk : Contiki – Oblivion

Bjorn Vandenbossche : Contessa van Sappenleen Z – Thun’s Cruise van Sappenleen Z – W-Helios vd Lindehoeve Z

Kelly Vandousselaere : Biarritz des Hauts Droits – Scato van de Molenbrug Z – Udgi Girl des Gy

Frederic Vernaet : Dieu Merci van T&L – Gin Duidam – Just a Gamble

Francois Wery : Energie de la Hart – Jackpot – Touch of Class d’Ors

CSI1* – CSIYH1* Moorsele (BEL)

Noemie Angonese – Margo Cappelle – Chanel De Baets – Thierry Goffinet – Maxime Harmegnies – Kevin Hollevoet – Jade Kinsabil – Axelle Koninckx – David Malfait – Kevin Spiessens – Laetitia Surin – Virginie Thonon – Thomas Van Minnebruggen – Jens Vandenberk – Bjorn Vandenbossche – Nathalie Vandoorne – Kelly Vandousselaere – Koen Vereecke – Sarah Verhamme – Birgit Wuijts

CSI2* – CSIYH1* Roeser (LUX)

Tolga Aksoyek – Francois Bossu – Catherine Bouvy – Stephanie d’Andrimont – Emilie Francois – Bertrand Genin – Filip Lacus – Guentin Lambotte – Yves Simon – Sonia Stacquez – Boy-Adrian Van Gelderen – Arthur Vermeersch – Bruno Villani

CSI2* – CSI1* – CSIYH1* Deauville (FRA)

Inge Carton – Jan Claeys – Florine Courtois – Maxime De Clercq – Elisha De Vos – Dag Keymolen – Delphine Pierrin – Laura Saelens – Franck Vandereyken

CSIO Young Riders Hagen (GER)

Chef d’équipe : Rik Deraedt

Pieter De Brabandere : Cadiz M – Darranty by Mdl

Thibaut Huyvaert : Jessica de Laubry – Bo des Gars

Laura Mathy : Penta

Simon Prouvé : Jatlantparflam vd Kleyenberg – Kamira Prova

Neal Vanderwegen : Isidor j.h. Z – Nabab’s Girl j.h. Z

CSIO Juniors Hagen (GER)

Chef d’équipe : Rik Deraedt

Gilles Borgonjon : Icarus – Just Him

Camille Demolie : Chica Fino – Kalinka van ’t Heike

Tim Prouvé : Lugano van ’t Steen Putje – Orson des Hayettes

Thibeau Spits : Jericho Dwerse Hagen – Juragold Bormes

DRESSUUR

CDI3* Brno (CZE)

Brecht D’Hoore : Favian WH

Dominique Mohimont : Toureine du Meugon

CDIO – CDI Young Riders Hagen (GER)Flore De Vos : Catcher

Suraya Hendrikx : Dear Friend 2

Julie Koninx : Emmerson

Yannick Lambrichts : Ishar

Kate Wiggins : Corona

CDIO Children Hagen (GER)

Maité Colling : Rapallo C.L.

Julie Opsomer : Charlotte 117

CDI Ponies Hagen (GER)

Lisa Arcq : EGG Land’s Ithalo

 

PARA EQUESTRIAN DRESSAGE

CPEDI3* Somma Lombardo (ITA)

Michèle George : Designer’s Girl

 

EVENTING

CCI4* Luhmühlen (GER)

Chloé Raty : Axel Z

CIC3* Luhmühlen (GER)

Giel Vanhouche : Azrael – Figaro de Verby

Kris Vervaecke : Guantanamo van Alsingen

Senne Vervaecke : Feebe van Alsingen

 

ENDURANCE

CEI3* 160 Babenhausen (GER)

Jean-Philippe Cohard : Eaunoire Bonzai

 

CEI1* 80 Babenhausen (GER)

Dominique Evrard : Eaunoire Baguera

Louna Schuiten : Uppercut Fatal

CEI2* 120 Guilleries (ESP)

Peter Bastijns : Shakira de Alborada

 

TREC

FITE European Cup Circuit Züsch (GER)

Julie Verstraete : D.F. Ghaalin

 

Bron Equibel

Share |