volg equivox op


PERSOONLIJKE TOEGANG

NEWS ALLE ACTUALITEIT VAN EQUIVOX.BE

09.07.2018

Internationale selecties 11-15 juli: GCT Chantilly, Knokke en eventing Jardy

news

JUMPING

CSI5* Chantilly (FRA) – Global Champions Tour

Niels Bruynseels : Gancia de Muze – Lady Cracotte

Karel Cox : Dublin van Overis – Evert

Pieter Devos : Apart – Gin D

Jérôme Guéry : Garfield de Tiji des Templiers – Hercules by Immofluisteraar

Nicola Philippaerts : H&M Chilli Willi – H&M Harley vd Bisschop

Cindy Van Der Straten : Calvia – Catalna

Gregory Wathelet : Iphigenia de Muze – Qualido 3

CSI2* Chantilly (FRA)

Thibaut Behaegel – Donaat Brondeel – Karline De Brabander – Brent Gaublomme – Patirica Guéry – Ignace Philips – Celine Schoonbroodt-de Azevedo – Yves Simon – Sonia Stacquez – Bjorn Vandenbossche

CSI1* Chantilly (FRA)

Leslie Desilly – Jonathan Soquet – Charlyne Vanhoof

CSI4* – CSIYH1* Crans Montana (SUI)

Carmen Christiaansen : Costa Date

Wouter Devos : Just Me D – Tonik Hero

Arnaud Doem : Edgard de Prefontaine – Hocus Pocus de Messitert

Rachel Steffen : Bricco – Uncanto di Vallagana

Christophe Vanderhasselt : Caroline T. Z – Gino van de Vrunte – Identitiy Vitseroel

CSI3* Knokke (BEL)

Jeroen Appelen : Grappeloup van het Reenhof – Hickstead

Ben Beevers : Dante

Francois Bossu : Botero de Hus

Nathan Budd : Cadix des Rosiers

Ann Carton-Grootjans : Irvine ter Doorn – Kai-Licha de Carmel

Jan Claeys : Janus Union

Emilie Conter : Espyrante – Fragile van ’t Paradijs – Mufasa

Marjan De Wachter : Darcotique van ’t Meulenhof

Hendrik Denutte : Dulora

Lieven Devos : Eldorrado MVN Z – Giovanni van het Scheefkasteel

Gilles Dunon : Fou de toi vd Keihoeve – Valentino du Val du Geer

Jessica Geurts : Colina Pijnvenhof Z – Harkito van den Berg

Thierry Goffinet : Jack Russel DB – Quicy 126 – Tio de L’Huyne

Pascale Haep : Iris van den Bisschop

Maxime Harmegnies : Bandia – Seahorse Z

Michael Joly : Jacardo van de Eyckenhoeve

Vincent Lambrecht : Carlos JD Z – S&L Rocky

Leonie Peeters : Quaresmas – Tinkoucha Hero Z

Olivier Philippaerts : Commandor de Codre – D-Cancarra a.c. – H&M Ikker

Virginie Thonon : Falbert SB – High-Tech-Vy-de Septon

Thomas Van Minnebruggen : Ibbo van ’t Keldertje – Koshin de Muze

Kelly Vandousselaere : Biarritz des Hauts Droits

Koen Vereecke : Glasgow MB – Lady Unexpected – Qp Castellane

Jos Verlooy : Cor-leon vd Vlierbeek Z – Japatero VDM – Karibou Horta

Wilm Vermeir : Dm Jacqmotte – Hacienda d’Eversem

CSI2* – CSIYH1* Knokke (BEL)

Jeroen Appelen – Brecht Bille – Nathan Budd – Maria Magdalena Celotto – Kris Christiaens –Jan Claeys – Emilie Conter – Gill Cools – Fabienne Daigneux-Lange – Maxine De Pelsmaeker – Pieter Dejager – Camille Demolie – Hendrik Denutte – Marie Dive – Gilles Dunon – Thierru Goffinet – Maxime Harmegnies – Charline Hendrickx – Kevin Hollevoet – Stephanie Janssens – Stephanie Jennen – Vincent Lambrecht – Marine Lenoble – Jorien Livens – David Malfait – Dimitry Noterman – Leonie Peeters – Victor Plas – Laure Smans – Kevin Spiessens – Laetitia Surin – Nikite Taveirne – Virginie Thonon – Danny Van Den Bosch – Jordy Van Massenhove – Jens Vandenberk – Olivier Vanderhasselt – Pieter Vandierendonck – Kelly Vandousselaere – Koen Vereecke – Liselotte Verhelst – Wilm Vermeir

CSI1* Knokke (BEL) Amélie Beck – Christophe Boden – Cécile Bollon-Dhenin – Mathieu Bourdeard’hui – Leon Brutsaert – Nathan Budd – Jan Claeys – Marie Julie Pascalle Cracco – Stephanie d’Andrimont – Stephanie De Corte – Astrid De Pauw-Sacré – Maxine De Pelsmaeker – Axelle Deleu – Camille Demolie – Maxine Gaelens – Sophie Geurts-Dalton – Rosalie Ghesquiere – Davy Gielis – Maxime Harmegnies – Camille Haubursin – Juliette Herpoel – Kevin Hollevoet – Muriel Igalson – Stacy Janssens – Stephanie Jennen – Marine Lenoble – Louis Mahieu – David Malfait – Charlotte Peeters – Leonie Peeters – Leonie Peeters – Victor Plas – Melissa Rocher – Laura Saelens – Michelle Snellings – Nadege Taveirne – Penelope Tuyttens – Charlotte Van Den Bosch – Danny Van Den Bosch – Pieter Vandierendonck – Liselotte Verhelst

CSI2* – CSI1* Blaye (FRA)

Steve Auwers – Pauline Genon – Dag Keymolen – Christophe Leutenez – Senne Leys – Geert Van Den Branden – Vanessa Marien

CSI2* Vilamoura (POR)

Cassandre Malherbe

EVENTING

CCI1* Jardy (FRA)

Camille Delvaux : Futuro

Audrey Franche : Di Caprio

Rik Geirnaert : Kulo

Rachid Lamrini : Abalt

Valentine Steeman : Fine Mouche Db

CIC1* Jardy (FRA)

Anne Laure Calicis : Boris van de Kapel

Lara de Liedekerke-Meier : Gingter – QC Chica Leena

Audrey Gilson : Superjean

Julia Schmitz : First Class GS – Gamin de Bras

CIC2* Jardy (FRA)

An Sofie Coevoet : Catoo Z

Wouter De Cleene : Bohannan

Timothy Denutte : Coldplay

Audrey Franche : Quiloup de Kerser

Audrey Gilson : Hincapie

Vincent Martens : Valmont du Batut

Julia Schmitz : Figaro des Concessions

Valentine Steeman : River Emery

Donna Vanhee : Kind Light van hof ter Ede

Marilyn Wuytack : Le Presidnet P&B

CIC3* Jardy (FRA)

Lara de Liedekerke-Meier : Alpaga d’Arville

Karin Donckers : Grandioz

CICYH1* Jardy (FRA)

Laura Birkiye : Carmen D’Or

Wouter De Cleene : Magic Dreamx van ’t Hulsbos – Quintera

Alexia Gilbert : Ginger

ENDURANCE

CEI3* 130 Euston Park (GBR)

Celine Just : Aigoual Embrun

CEI2* 120 Argentan (FRA)

Raoul Ronsmans : Vadrouil de Plouvorn

bron Equibel

Share |